Het Wonder van de Blauwe Grift Af en toe gebeurt het weer. Het is april, maar het zal de hele zomer doorgaan. Als de zon zich vanuit het oosten langzaam verheft boven Wittevrouwen. Even laat ik de ochtendkrant voor wat hij is en loop ik een paar keer naar het raam dat uitkijkt over het Griftpark. Nu platanen aan de [...]
Archive for mei, 2010
Girorenners en veel reservefietsen op de Biltstraat
Wittevrouwen liep uit naar onder andere de hoek van de F.C. Dondersstraat om in ongeveer 9 seconden de renners van de Giro d’Italia te zien langsflitsen. Onzichtbaar zijn Rick Flens (Rabobank), Mauro Facci (Quick-Step), Stefano Pirazzi (Colnago-CSF), Paul Voss (Milram) en Tyler Farrar die op de Croeselaan de sprint won. Opvallend was het grote aantal volgwagens met fietsen. Volgens verbaasde [...]
by admin / on 09/05/2010 at 5:00 pm /
Zoeken
Wijkkrant Wittevrouwen
De Wijkkrant Wittevrouwen Utrecht verschijnt sinds 1971.
Deze site bevat het nieuws dat niet op de krant kan wachten en een selectie uit de gedrukte artikelen. Lezers worden uitgenodigd te reageren!
Pagina’s
Onderwerpen
Architectuur
bewegen sport
Biltstraat restaurant
Bloeyendaal
Bomen
buslijn 8
criminaliteit politie
De Utrechtse Spelen
F.C. Dondersstraat
gemeente- en wijkzaken
Geschiedenis
Griftpark
Groenesteyn
huisdieren
irritante geluiden
Jaap Nelissen
jenaplanschool
kerk
Kippersluis
Leukste Straatprijs
Leukste Straatprijs Staalstraat
Maliebaan
Medisch Centrum Biltstraat
milieupunt
Moluks Museum
muziek
Nieuwe tag toevoegen
nieuws
Ooglijdersgasthuis
Ooglijdersgasthuis F.C. Dondersstraat
Oosterspoorbaan
overval
paardenkastanje Poortstraatschool kapvergunning
Staalstraat
T-Mobile zendmast
Toonen winkel Poortstraat
UMTS
van Meerten
Veeartsenijterrein
Veemarktterrein
veertig jaar wijkkrant
Wijkfeest Wittevrouwen
winkels in Wittevrouwen
zendmast
zonnepanelen
Mon Dec 3rd
Vrijdag komt het decembernummer van de Wijkkrant Wittevrouwen van de drukker!
http://t.co/uNOj15zW
Sun Nov 25th
Pas op met vuurwerk in ondergrondse containers. Kost 5000 euro. Verkeersbord slechts 150. prijslijst: http://t.co/yUzygxcD
Wijkkrantlinks
- Alle gegevens over Wittevrouwen (per postcode) Statistische gegevens en andere weetjes over uw straat! (per postcode)
- archief van de wijkkrantsite 2003 – 2008 De prehistorische HTML-site van de wijkkrant is nog steeds in te zien!
- Bekijk politie-, brandweer- en ambulance-meldingen in de wijk Alle keren dat er politie, brandweer en ambulances in de wijk verschijnt is dat na te zien op een interactieve kaart.
- De Nieuwe Utrechter Utrechts nieuws
- Dichtbij.nl Utrecht Lokale journalistiek uit alle delen van het land. In dit geval Utrecht
- DUIC De Utrechtse Internet Courant Utrechts nieuws (zie ook Nieuws in jouw wijk)
- Het Utrechts Archief Lees het UN van 1893 tot 1918 online
- Kijk terug in de Wijkkrant Wittevrouwen van 1980 Wat speelde er ruim dertig jaar geleden in de wijk?
- Stemmen in Utrecht Meld buurtkwesties op deze site,maar mail ook de wijjkrant
- Utrechtse Buitenplaatsen Informatie over tientallen buitenplaatsen in de provincie
- Votulastkrant – website
- www.wittevrouwen.nl nieuws en links over de wijk
Nieuws uit de Utrechtse Internet Courant
- Veertien Utrechtse wetenschappers ontvangen beurs van 800.000,- euro 22/05/2013
- Voorbeschouwing play-off finale: “Twente favoriet, maar wij zijn niet voor niets vijfde geworden” 22/05/2013
- Onder antiek, Chinees behang van Oud-Amelisweerd zat schilderij onder schilderij verstopt 22/05/2013
- Inbraak in Veronica-uitzending was nep 22/05/2013
Latest Tweets
- No Twitter messages.
recente berichten
Adverteren in de wijkkrant
De Wijkkrant Wittevrouwen wordt huis aan huis verspreid in Wittevrouwen, Griftkwartier en Zeehelden-Noord. De oplage bedraagt 4200 exemplaren. De krant verschijnt 5 maal per jaar, zoveel mogelijk verspreid over het jaar (februari, april, juni, oktober en december) en wordt gemaakt door een redactie die bestaat uit vrijwilligers.
Onze adverteerders zijn trouw en de interesse voor een advertentie in de krant is groot. Er is daarom een wachtlijst voor nieuwe adverteerders. Het duurt vaak meer dan een jaar voordat er een plek vrijkomt in de krant. Bij voorkeur is het bedrijf waarmee u wilt adverteren wijkgerelateerd. Adverteren is niet een eenmalige zaak, het gaat per jaargang. In januari laten onze adverteerders weten of zij het volgend jaar weer willen adverteren. Nog wat feiten:
• De hoogte van de advertentie bedraagt 6 cm, de breedte is 5 cm en de advertentie is in zwart-wit.
• Tarief voorpagina (per jaargang): € 300,--; het tarief voor middenpagina's en achterpagina (per jaargang): € 200,--
• Bij bovengenoemde tarieven blijft de opmaak voor de gehele jaargang gelijk.
• Over bovengenoemde tarieven wordt 21% btw berekend.
Interesse voor een advertentie in de krant? Dan kunt u op de wachtlijst geplaatst worden. U kunt daarvoor via mail contact opnemen met redactie@wijkkrantwittevrouwen.nl

Recente reacties